Квартира продажи - Warszawa, Wola, Улица Siedmiogrodzka - 1 095 758 PLN - 38 m2

Details


 • Город
 • Warszawa
 • Район
 • Wola
 • Улица
 • Siedmiogrodzka
 • Общая площадь
 • 38 m2
 • Цена
 • 1 095 758 zł
 • Цена / m2
 • 28 840 zł
 • Количество комнат
 • 1
 • ванных комнатс туалетом
 • 1
 • Год строительства
 • 2022

Описание недвижимости


(Polish) Biznesowe centrum stolicy.
Miasto to Twój żywioł, a Twoje serce bije w rytmie stolicy?
Doceniasz najwyższą jakość i nowoczesne formy?
Zamieszkaj w biznesowym centrum Warszawy!
Zapoznaj się z naszą ofertą sprzedaży 37,85-metrowego mieszkania w loftowym stylu wyposażonego w ogródek o powierzchni 33,61 mkw, w prestiżowym obiekcie W Apartments na warszawskiej Woli.

Prestiżowa lokalizacja.
Mieszkanie znajduje się na parterze prestiżowego obiektu W Apartments na warszawskiej Woli. Inwestycja usytuowana jest przy ulicy Siedmiogrodzkiej 3 i stanowi fuzję najwyższej jakości z nowoczesną architekturą. W budynku znajduje się lobby z recepcją, a tradycyjne skrzynki na listy przybrały formę designerskiej rzeźby.
Obiekt znajduje się na tyłach Muzeum Powstania Warszawskiego i blisko stacji metra Rondo Daszyńskiego (ok. 750 m.)

Najwyższa jakość.
Mieszkanie jest nowe, nigdy nie zamieszkałe.
Lokal o powierzchni 37,85 mkw. został urządzony w stylu loftowym w oparciu o doskonale przemyślany projekt aranżacji. Wysoki sufit (3,77 m) pozwolił na stworzenie antresoli, która stanowi dodatkową, 11 metrową przestrzeń mieszkalną.
Kolejny, dodatkowy metraż zyskujesz dzięki ogródkowi o powierzchni 33,61 mkw, w którym możesz stworzyć swoją strefę chillout’u.
Mieszkanie zostało wykończone w najwyższym standardzie, w związku z tym znakomita większość mebli została wykonana na zamówienie. To miejsce, które zachwyci Cię swoim wyjątkowym charakterem.

Mieszkanie składa się z:
- holu z dwudrzwiową, podświetlaną od środka szafą;
- salonu z wyjściem na taras oraz wydzielonymi częściami do pracy i do wypoczynku;
- otwartej kuchni z pełnym wyposażeniem w zabudowie (płyta grzewcza, piekarnik, zmywarka, lodówka oraz pochłaniacz);
- łazienki z kabiną prysznicową oraz pralko-suszarką;
- nowoczesnych, dębowych, schodów prowadzących na antresolę;
- antresoli z dużym łóżkiem i przestrzenią garderobianą.
Antresola została częściowo przeszklona i wyposażona w zasłony, które zapewnią Ci więcej intymności.
Do mieszania przynależy ogródek 33,61 mkw, w którym znalazły się panele oraz meble ogrodowe.
W cenie mieszkania nie zostało uwzględnione miejsce postojowe na platformie, które jest dodatkowo płatne 40 000 pln.
Aktualny czynsz 440,00.

Zamieszkasz, czy wynajmiesz?
Planujesz zakup w celach inwestycyjnych? Rozważ wynajem krótkoterminowy.
Doskonała lokalizacja i wysoki standard to gwarancja zainteresowania tym obiektem!

Wola - Warszawski Manhattan
Wola to obecnie jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy. Ceniona ze względu na sąsiedztwo Śródmieścia i doskonale rozwiniętą infrastrukturę komunikacyjną. W dobie wszechobecnych korków i zbyt małej liczby miejsc parkingowych, jest to jeden z najistotniejszych czynników uwzględnianych przy wyborze miejsca do zamieszkania, czy inwestycji. Wola oferuje liczne linie autobusowe i tramwajowe, metro, kolej, a dla bardziej aktywnych - ścieżki rowerowe.
Przez długi czas Wola postrzegana była, jako dzielnica przemysłowa. W ostatnich latach, w skutek postępującej transformacji, stała się jednym najważniejszych obszarów biznesowych stolicy. Jej potencjał dostrzegły i doceniły największe polskie oraz zagraniczne firmy - to właśnie tu znajdują się ich siedziby. Inwestycja biurowe, takie jak EQ2, Wola Center, czy New Work - Wola Retro, stanowią potwierdzenie biznesowego charakteru Woli. Za ikonę nowej warszawskiej dzielnicy biznesowej uchodzi 220-metrowy biurowiec Warsaw Spire zlokalizowany przy Placu Europejskim.
Plac Europejski to kolejny element, który stał się znakiem rozpoznawczym dzielnicy. To otwarta przestrzeń miejska z designerską fontanną i zielenią. To miejsce, w którym organizowane są liczne wydarzenia m. in. wystawy, koncerty, letnie kino plenerowe, a zimą lodowisko.
Wola to także miejsce obfitujące w liczne atrakcje dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych w każdym wieku. Place zabaw i ok. 100 hektarów terenów zielonych sprzyjają wypoczynkowi i rekreacji fizycznej. Nie zabrakło tutaj również lokali gastronomicznych, które dbają o najbardziej wymagające podniebienia i oferują zróżnicowane menu.
Dzielnica przyciągają również osoby, które mają ochotę rozsmakować się w kulturze i sztuce. Jest bogata w zabytki związane z historią Woli m. in. Pole Elekcyjne, Reduta Ordona, Park Powstańców Warszawy, czy fragment muru Getta Warszawskiego. Wola to także Cmentarz Powązkowski, na którym spoczywa wielu znanych i wybitnych Polaków. Największym zainteresowaniem zarówno turystów, jak i mieszkańców stolicy cieszy się Muzeum Powstania Warszawskiego. Zwiedzający mogą zobaczyć, jak wyglądało codzienne życie mieszkańców okupowanej stolicy. To doskonale przemyślana ekspozycja przygotowana przy wykorzystaniu obrazu, światła i dźwięku. Wywiera ona niezapomniane wrażenia na odwiedzających.
Wola to miejsce dla ludzi, które dobrze czują się w wielkomiejskim klimacie i doceniają nieograniczone możliwości, jakie daje stolica!

Zastanawiasz się, czy to oferta właśnie dla Ciebie?
Umów się na oglądanie mieszkania i przekonaj się, czym jest najwyższa jakość!
Zapraszamy do kontaktu.

Агент


Małgorzata Miller-Fukuda
+48 667 025 152
[email protected]

Property Map Location


Please note that maps on our website do not provide the exact location of the property and they are provided solely as an indication of area.

Контактные данные

You will receive a PDF document with this property details.