Жилая площадь продажи - Warszawa, Mokotów, Улица Rolna - 11 550 000 PLN

Details


 • Город
 • Warszawa
 • Район
 • Mokotów
 • Улица
 • Rolna
 • Цена
 • 11 550 000 zł
 • Количество комнат
 • 21
 • Год строительства
 • 2000

Описание недвижимости


(Polish) Jeśli szukasz doskonale ulokowanej, dużej, wynajętej obecnie przestrzeni biurowej czyli \\\"gotowca inwestycyjnego\\\" to jest idealna oferta dla Ciebie! - Duży budynek na warszawskim Mokotowie niedaleko stacji metra to świetny wybór dla inwestora ceniącego najlepsze lokalizacje.

Całą nieruchomość jest obecnie wynajęta dwóm firmom, jest więc tzw. \\\"gotowcem inwestycyjnym\\\" generującym przychód od pierwszego dnia po transakcji z możliwością kontynuacji współpracy z jednym z obecnych najemców przez wiele kolejnych lat.


BUDYNEK I DZIAŁKA

Działka o łącznej powierzchni 874 m2 zostały wykorzystane pod zabudowę budynku składającego się z czterech segmentów (według projektu inwentaryzacyjnego łącznie 1342 m2 powierzchni całkowitej, w tym 889 m2 powierzchni użytkowej mieszkalnej).

Budynek powstał w roku 2000 i pierwotnie były to 4 segmenty mieszkalne, każdy z dwustanowiskowym garażem. Budynek uzyskał zmianę sposobu użytkowania na cele biurowe. Obecnie budynek podzielony jest na dwie podobnej wielkości części i zaadaptowany jest pod potrzeby wynajmujących je firm. Cała nieruchomość składa się z 52 pomieszczeń (jeden z garaży został przekształcony w pokój biurowy). Rozkład i powierzchnie pomieszczeń znajdują się na planach załączonych do ogłoszenia. Na terenie posesji znajduje się 14 naziemnych miejsc postojowych, co w połączeniu w miejscami w trzech garażach daje aż 20 miejsca dla samochodów. Ponadto obiekt posiada dwie szerokie bramy wjazdowe, które umożliwiają wjazdu z dwóch stron i wygodny podział funkcjonalny budynku na pół.

Łączna powierzchnia budynku w obecnej aranżacji to około 1’280 m2 powierzchni całkowitej po podłodze, w tym około 1\\\'220 m2 powierzchni użytkowej:
• każdy z poziomów (piwnica, parter, pierwsze oraz drugie piętro) ma około 280 m2 powierzchni, co daje 1\\\'120 m2 łącznie,
• powierzchnia użytkowa poddasza to około 100 m2, a powierzchnia po podłodze wynosi około 160 m2.
Wysokość parteru wynosi 2,68 m, 1 piętro to 2,74 m w korytarzu i 2,77 m w pokojach, a 2 piętro to 2,75 m wysokości w najwyższym punkcie korytarza i 2,53 m w pokojach.

Pojemność budynku w obecnej aranżacji jest następująca:
• 41 pomieszczenia biurowe zawierające łącznie 102 biurka,
• 4 gabinety dla 4 zarządzających, większość ze stołami konferencyjnymi,
• osobne sale konferencyjne i stoły konferencyjne w gabinetach mieszczące łącznie 63 osoby,
• pomieszczenia socjalne (jadalnie, kuchnie) mieszczą łącznie 31 osób.

Niezwykła plastyczność budynku (wiele ścian wewnętrznych to lekkie ścianki działowe, które można dowolnie przemieszczać), pozwoli nowemu właścicielowi łatwo zmieniać przeznaczenie budynku i dostosowywać go pod indywidualne potrzeby w przyszłości. Poniżej kilka możliwych zastosowań obiektu.


BIURO

Jedną z kilku opcji adaptacji tego budynku jest stworzenie przestrzeni biurowej, tak jak jest to zrobione obecnie. Cały budynek jest klimatyzowany, a w piwnicach znajdują się serwerownie, co może stanowić wielką wartość dla firm informatycznych. Ogromną zaletą dla biura jest również obecność naziemnych miejsc postojowych dla pracowników, a także bliskość komunikacji miejskiej. Wszystkie przestrzenie zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i potrzebach pracowników oraz klientów. Komfort zapewniają ergonomiczne wnętrza z dostępem światła dziennego.


LOKAL MIESZKALNY

Budynek można zaadaptować na jeden wielki dom, dwa oddzielne lokale w zabudowie bliźniaczej lub cztery segmenty - każdy z własną klatką schodową, kotłownią i dwustanowiskowym garażem. Duża liczba pomieszczeń pozwala na zaaranżowanie przestrzeni na wiele sposobów. Okolica jest bezpieczna, a droga dojazdowa mało ruchliwa, co gwarantuje spokój i ciszę. Bliskość placówek opiekuńczych i oświatowych stanowi ogromną wygodę dla rodzin z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Mimo bliskości centrum miasta, okolica daje wrażenie spokojnej i ustronnej.


AMBASADA

Istnieje możliwość stworzenia w budynku ambasady państwa. Takie miejsce musi odpowiadać wymogom bezpieczeństwa i funkcjonalności. Duża liczba pomieszczeń zapewnia możliwość zaaranżowania m. in. oficjalnego biura ambasadora, konsulatu czy biura wydawania wiz. Dzięki podziałowi budynku można odseparować część reprezentacyjną od segmentu biurowego.


ASPEKTY TECHNICZNE

Ściany zewnętrzne budynku zbudowane są z porothermu, a dach wykonany jest z blachodachówki. Elewacja została wykonana z klinkieru. Budynek wyposażony jest w instalację odgromową oraz kanalizację deszczową (rynny wchodzą w ziemię). Działki ogrodzona kutym ogrodzeniem. W budynku zainstalowany jest monitoring oraz alarm przeciwwłamaniowy. Do każdego z garaży prowadzi oddzielna brama wjazdowa. Cały budynek jest klimatyzowany. Każdy z segmentów wyposażony jest w oddzielne liczniki prądu, gazu, wody i osobne podłączenie kanalizacji.


LOKALIZACJA

Dom znajduje się w doskonałej lokalizacji, w samym sercu Służewa na Mokotowie.

Okolica jest fantastycznie skomunikowana z resztą Warszawy:
- 250 m (3 min pieszo) do stacji Metro Służew, 800 m (10 min pieszo) do stacji Metro Wilanowska,
- 350 m (4 min pieszo) do przystanku tramwajowego przy ul. Puławskiej (linie 4/19/35),
- 300 m (6 min pieszo) do przystanków autobusowych przy ul. Puławskiej (linie 192/331/709/727/739/N37) oraz ul. Rolnej (linie 189/193/317/401//402/N33/N50/N83).

W najbliżej okolicy znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe:
- 400 m (5 min pieszo) do Centrum Handlowego „Land”,
- 500 min (7 min pieszo) do bazaru przy ul. Wałbrzyskiej,
- wiele sklepów spożywczych (m. in. Biedronka, Żabka, Odido, Delikatesy),
- w obrębie 1km znajdują się salony fryzjerskie i kosmetyczne, banki, restauracje i bary.

Niedaleko położone są także placówki opiekuńcze i oświatowe:
- żłobki, przedszkola publiczne i prywatne, przedszkola językowe (angielsko-polskie oraz francusko-polskie tuż obok), przedszkole muzyczne (w obrębie 1 km, przy ul. Wołodyjowskiego),
- Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego (550m, 7 min pieszo),
- Szkoła Podstawowa nr 271 im. 11 Listopada (1,3km, 15min pieszo),
- Multischool International School Szkoła Podstawowa (400m, 5 min pieszo),
- LXI, LXV oraz XLIII Liceum Ogólnokształcące,
- Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego,
- Uczelnia Łazarskiego,
- dobry dojazd do SGGW.

Należy również zwrócić uwagę na różnorodne obiekty rekreacyjne:
- Służewski Dom Kultury - w SDK odbywają się liczne koncerty i festiwale, prowadzone są zajęcia tematyczne dla dzieci i dorosłych (m. in. lekcje fotografii, warsztaty ceramiczne, zajęcia wokalne i taneczne). Służewski Dom Kultury znajduje się na terenie Parku Doliny Służewieckiej.
- Park Dolina Służewiecka - miejsce idealne na spacery czy wycieczki rowerowe, w obrębie parku znajduje się także wybieg dla psów. Poprzez przejście pod ulicą Puławską park łączy się z terenami zielonymi wokół Stawu Służewieckiego, a poprzez przejście pod wiaduktem ulicy Dolina Służewiecka z parkiem im. Romana Kozłowskiego w dzielnicy Ursynów.
- OSiR Mokotów Kompleks Sportowy - nowoczesny obiekt z basenem i dużą salą sportową z trybunami.
Oprócz wymienionych miejsc w okolicy znajdują się siłownie, baseny, liczne orliki i boiska sportowe.


FORMA WŁASNOŚCI I OPŁATY

Formalnie jest to budynek mieszkalny czterosegmentowy przekształcony w budynek biurowy. Stan prawny nieruchomości to pełna własność z założoną księgą wieczystą. Dostępna jest szeroka dokumentacja techniczna budynku.


Ta nieruchomość to idealna propozycja dla inwestora albo osób chcących pracować lub mieszkać w spokojnej okolicy, a jednocześnie w nowoczesnej części stolicy. Brzmi interesująco? Zadzwoń i porozmawiajmy - każdego z siedmiu dni tygodnia!

(Fluent English language presentation or phone conversation also available. English description on request.).

Агент


Małgorzata Miller-Fukuda
+48 667 025 152
[email protected]

Property Map Location


Please note that maps on our website do not provide the exact location of the property and they are provided solely as an indication of area.

Контактные данные

You will receive a PDF document with this property details.